AK PARTİ GÖNEN BELEDİYE BAŞKAN A.ADAYI ODABAŞI; SEVDAMSIN GÖNEN..!

AK Parti Gönen Belediye Başkan A.Adayı Erdinç ODABAŞI; “Umudunu Asla Kaybetme! Siyasetçinin İşi İnşa Etmektir, İhya Etmektir, Hizmet Etmektir, Siyasetçinin İşi Gönül Yapmaktır, Halkın ve Hakkın Rızasını Kazanmaktır, Yaradılanı Yaradandan Ötürü Seviyoruz, Gönüller Yapmaya Geliyoruz” Dedi.

Mahali İdareler Yerel Seçimlerine yaklaşık 100 gün kala ilçemizde Gönen Belediye Başkanlığı AK Parti A.Adayı olan Erdinç Odabaşı; ” Benim sevdam GÖNEN. Gönen’in adını her platformda yükseltmek benim boynumun borcudur. Bu anlayışla, Gönüller yapmaya, vatandaşlarımızla birlikte daha yaşanır bir GÖNEN olmak için aday oldum. İnanıyorum ki! Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizi şaha kaldıracağız. Tüm bunların yanında, Halka Hizmet Etmek HAK’KA Hizmet Etmektir düsturu ile yola çıktım. Her ne kadar da bizleri bölmeye ve parçalamaya çalışsalarda, bunu başaramayacaklar” Dedi.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda her türlü şer odaklarına rağmen 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerinin altını çizen Odabaşı; ” Teşkilatımızla birlikte asla fitne ve fesada yer vermeden, hedeflerimize ulaşacağız. Bziler bu kutlu davanın neferleri olarak, üzerimize düşen, çok çalışmak ve bunun yanında halkımızla el ele vererek daha güzel bir GÖNEN inşa etmek. Umudunu yitiren yarınlara güvenle bakamaz, Gönüllerde olmak varsa nasipte bunu da kimse bozamaz. İnanmak başarmanın en büyük kuralıdır” Dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği