AK PARTİ’NİN GÖNEN İLÇE KURUCU BAŞKANI, EN GÜÇLÜ ADAY ADAYI :AYDIN KARAKAYA

AK Partinin En Güçlü Gönen Belediye Başkan A.Adayı , 2001 AK Parti İlçe Kurucu Başkanı, 2004 Yerel Seçimlerinde Gönen Belediyesine AK Parti Bayrağını Diken, Partili-Partisiz Ayırt Etmeksizin Tüm Kesimlerin Sorunlarıyla İlgilenmesiyle Tanınıyor.

31 Mart 2019 Tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri öncesinde, AK Partinin en güçlü belediye başkan aday adayları arasında ilk sırasında yer alan,  2001 Yılında kurulan AK Partinin  Gönen’de AK Parti İlçe Kurucu Başkanlığı yapan, 2004 yerel seçimlerinde Gönen Belediyesine AK Parti bayrağını diken, parti tabanında ” Efsane Başkan” olarak anılan Kurucu İlçe Başkanı Aydın KARAKAYA, Teşkilatçılığa verdiği önemle de tanınmakta.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Yücel YILMAZ’ın açıklandığı bu günlerde, aday adaylarını adaylık heyecanı sardı.

İlçemizde görev yaptığı süreçte, teşkilatçılığı ile vatandaşların gönlünü kazanan ” Efsane Başkan” KARAKAYA, adaylık sürecinin yaşandığı bu günlerde ismi ön plana çıkan aday adayı oldu.

Balıkesir’de-Ankara’da bulunan tüm üst düzey teşkilat mensupları ile olan ikili temasları ile tanınan KARAKAYA, Gönen’de adaylık sürecinde ilk sıralardaki yerini korumakta.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği