Belediye başkan aday adayı Metin Erbay :” Gönüller yapmaya Geliyoruz” dedi

Gönen Anadolu lisesi müdürü iken AK Parti’den belediye başkanı aday adayı olan Gönen’in sevilen bürokratlarından Metin Erbay gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Erbay”1966 yılında Gönen’de doğdum.Gönen İmam Hatip Lisesi’nin ilk mezunlarındanım.  Marmara ilahiyat fakültesi ve Marmara Sosyal Bilimler Enstitüsü yüksek lisans mezunuyum.Gönendeuzun yillardiridarecilik ve  sendika başkanlığı yapan bir eğitimci olarak Göneni ve Gönen’in sorunlarını biliyorum.Bizim yöneticilik anlayışımızda istişare esastır. Sorunların çözümü için en temel yaklaşımımız sorunlar kimi ilgilendiriyorsa çözümün paydaşı da onlar olacaktır .Herhangi bir konuda çevre ile ilgili olsun, imarla ilgili olsun,sanayi ile ilgili olsun, tarımla ilgili olsun ,her konuda çözüm ortağımız o konunun ilgilileri olacaktır .Söz konusu sorun ,ilgilileri ile masaya yatırılacak ,istişare yapılacak ,hukuka uygun ve  makul bulunan çözüm noktası uygulanacaktır” dedi.

Metin Erbay”diğer yandan ilçemizde ve mahallelerimizde yaşayan hemşehrilerimizin daha mutlu olmalarını sağlayacak, adına “Gönül belediyeciliği” dediğimiz uygulamayı hayata geçireceklerini söyledi. Bu konuda  yıllardır toplumun her kesiminden insanlar ve  onların çeşitli sorunlarının çözümü için yaptığımız  ortak çalışmalar nedeniyle insanımızın gönlünü kazanmış olmanın huzuru içerisindeyim. Şairin dediği gibi “Aşkın evi gönüllerdir, Gönüller yapmaya geldik”Biz de Belediye Başkanı olduğumuz takdirde belediyenin kapılarının herkese açık olduğu, sorunların dikkatle not edilip takip edilip azami planlanan belirtilen süre içerisinde çözüldüğü bir belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz.İnsanımızın mutluluğunu esas alacağız, huzurlu olmasını esas alacağız, küçük sorunların dağ  gibi büyümesine müsaade etmeyeceğiz, toplumun her kesiminin gönüllerindeki belediye anlayışını gerçekleştirmek için zamana bağlı kalmadan  dikkat ve

özveri ile çalışacağız” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği