BİR TEK ŞEYE İHTİYACIMIZ VAR; BİR VE BERABER OLMAYA KAZANAN GÖNEN OLACAKTIR

AK Parti Gönen İlçe Başkanı Erdinç ODABAŞI; ” Partimizde Demokrasinin Gereği Olan Aday Adaylığı Sürecinde  Renklilik Yaşanmaktadır. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın İşaret Edeceği Aday, Hepimizin Adayı Olacak. Bir Tek Şeye İhtiyacımız Var, Bir ve Beraber Olmaktır” Dedi.

Göreve geldiği günden itibaren, ilçede yaşanan problemleri çözmek adına sorumluluk yüklendiğinin altını çizen Başkan Odabaşı; ” Bir yıllık görev süremde 24 Haziran Milletvekilliği seçimlerinin yanı sıra önümüzde hayati bir 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sürecine girdik. Bu dönemde, İlçe Parti Teşkilatı olarak tüm aday adaylarımıza aynı seviyede durduk. Balıkesir merkez dahil tüm ilçelerde en fazla aday adayı çıkaran ilçe konumunda olduk. Bu bir renkliliktir. Bu bilinçle, aday adaylarımızın içerisinden liderimiz-Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN kimi işaret ederse tüm teşkilatımla beraber çalışmaya hazırız. Bizlerin bir tek şeye ihtiyacı var oda; BİR VE BERABER OLMAYA, bu anlamda kazanan İlçemiz GÖNEN olacaktır” Dedi.

AK Parti’de BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI’nın belirlenmesinin ardından ilçemiz Gönen’de tek merak edilen ADAY kim olacak? sorusu oldu.

İlçe merkezinde ve kırsalda hemen hemen tüm vatandaşların bu günlerde neredeyse tek derdi AK Parti Gönen Belediye Başkan Adayı Kim Olacak oldu. Bu konuda bir çok söylemler ve dedikodular ayyuka çıkmış durumda. Tüm bu yaşananlar AK Parti’ye ne katar veya ne azaltır ileri ki günlerde göreceğiz. Ama şu bir gerçek ki , birileri hakkında olumsuz yorumlar yapmak, yaşanmamış her konuda yorumlar katmak hem kişileri hem de güzel ilçemiz GÖNE’e zarar vermektedir.

İnanıyorum ki! çok yakın bir sürede bu adaylık konusu açıklık kazanacaktır. Kafalarına göre tasarruflarda bulunanlar, senaryolar üretenler yanıldıklarını göreceklerdir.

Son olarak; söyleyebileceğim tek bir şey var, KÖTÜDEN NEMALANAN TOPLUMDAN OLMAKTAN  VAZGEÇİP , Kendi işlerimize bakıp, vakti geldiğinde her vatandaşın yasal sorumluluğu olan oyumuzu sandıkta kullanmalıyız.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği