CAN Hastanesi’nden STK ziyareti

Özel Biga Can Hastanesi halkla ilişkiler müdürü Ömer Yavuz,toplumun birlik,beraberliği ve dayanışmasında önemli rol oynayan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Gönen’de bulunan kent dinamiklerinin yerinin ve öneminin her geçen gün daha da önem kazandığının bilincinde olan Özel Biga Can Hastanesi,bu bağlamda kentte bulunan STK’ları ziyaret etti.

Ziyaretlerde samimi bir ortamda sohbet edilirken,hastaneye yani açılan bölümler hakkında bilgilendirme yapıldı.İlk ziyarete Tuhafiyeciler Odası ile başlayan halkla ilişkiler müdürü Ömer Yavuz,sırasıyla Esnaf ve Sanatkarlar Odası,Şoförler Odası,Kahveciler Odası ve Pazarcılar Odası ile devam etti.

Ziyaretler hakkında konuşan Ömer Yavuz, “Sivil Toplum Kuruluşları toplumun birlik,beraberliği ve dayanışmasında önemli bir yere sahiptir.Toplumun farklı kesimlerine yardım etme yardım alma amacıyla bir araya gelerek birlik ve beraberlik örneği sergilerler.

Ayrıca toplumda ,fedakarlık,dayanışma,hoşgörü,kardeşlik,toplumsal barışın sağlanması açısından da STK’lara önem veriyoruz.Gönen’in marka kent olma yolunda STK’lara ve önder insanlara ihtiyacı vardır” açıklamasında bulundu.

Başkanlar ise yaptıkları konuşmalarında “Nazik ziyaretiniz için teşekkür ederiz.Bizler için sağlık,ayrıcalıklı ve çok önemli bir konudur.Bütün çalışmalarımızı en başta sağlık unsurunu gözeterek yapmaktayız.

İnsan hayatının sorunsuzca idame edilebilmesi için en önemli koşul olan sağlık konusunda hastaneler ve doktorlarımız çok zor ve önemli görev üstlenmektedirler.Sizlere başarılar diliyoruz,dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği