Daha İyilerini Hak Ediyorlar..!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmaları sonuçlandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri arasında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmaları sonuçlandı. Ödüle hak kazanan başarılı öğrencilerin adları 24 Ekim 2019Perşembe günü Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda okul müdürleri ve bazı velilerin katıldığı törenle açıklandı.

Kaymakam Arslan YURT, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, Şube MüdürleriYıldırım BEŞKARDEŞ  veokul müdürleri ile öğrenci velilerinin hazır bulunduğu törende ödüllerini öğretmenleri, okul müdürleri ve ailelerinin ellerinden alan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okundu.
Başarılı öğrencilerin başarı tablosu ise şöyle oluştu;

Sıra No  

ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI

 

OKULU

 

ESERİN ADI

RESİM YARIŞMASI (İLKOKUL)  
1. Ayşe TEKİN Sarıköy Atatürk İlkokulu Geleceğin Bekçileri

 

 
2. Muhammet TÜRK Mehmet Ahmet Genç İlkokulu İzindeyiz

 

 
3. Arda CUMALI Şehit Kaymakam Rahmi Bey İlkokulu Karanlıktan Aydınlığa  
RESİM YARIŞMASI (ORTAOKUL)  
1. Arda HOCAOĞLU Öğretmenim Ortaokulu Cumhuriyet Çınarı

 

 
2. Bennu ERDEM Öğretmen Işıl İpek Ortaokulu Elma

 

 
3. Hanifenur GÜNER Hasanbey Ortaokulu Hangün

 

 
RESİM YARIŞMASI (LİSE)  
1. Zehra ÇARAMIK Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi Zehra  
2. Sudenur DAMAR Gönen Anadolu Lisesi Özgürlük

 

 
3. Zeynur ÇAKIROĞLU Gönen Anadolu İmam Hatip Lisesi Tebessüm  
ŞİİR YARIŞMASI (ORTAOKUL)
1. Eray KABADAYI Gündoğan Ortaokulu Cumhuriyet’ in Sahipleri

 

2. Barkın AKÇAM Altıeylül Ortaokulu Sonsuza Dek Cumhuriyet

 

3. İrem TEZEL Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu Cumhuriyet Bayramı

 

ŞİİR YARIŞMASI (LİSE)
1. Rıdvan AKDOĞAN Mirciler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Cumhuriyet Destanı
2. Cansu DERE Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi Şam Vakti
3. Dilek BOSTANCIOĞLU Gönen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Cumhuriyet Sevgisi

KOMPOZİSYON YARIŞMASI (LİSE)

1. Azra Dicle ÖREN

 

Gönen Anadolu Lisesi Cumhuriyet
2. Edanur KASAP Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi Cumhuriyet
3. Rabianur KAHRAMAN Gönen Anadolu İmam Hatip Lisesi Cumhuriyet

 

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği