GELİŞİM FİTNESS YENİ YERİNDE

1991 Yılından İtibaren İlçemizde Faaliyet Göstermeye Başlayan Gelişim Fitness Spor Salonu’nun Modern Yeni Yerindeki Açılışı Gerçekleştirildi.

 

Yepyeni konsepti ve yeni aletleri ile, iki katlı modern spor salonunun açılışında sprodan siyasete bir çok isim bir araya geldiler. Malum 2019 Yerel seçimleri sürecinin hızlandığı bu günlerde gerçekleştirilen açılışta, iktidar ve muhalefet partilerinin temsilcilerinin yanı sıra Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı-Mutlular Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbarhim MUTLU, Mutlular Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail MUTLU’da işletmeciliğini Naci Gündoğan’ın yaptığı Gelişim Fitness Spor Salonunun açılışında yer aldılar.

Gönen Çarşı Camii İmam-Hatip’i İlhan Can tarafından yapılan duanın ardından Gönen Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Dökmen kısa bir konuşma yaptı. Açılış kurdelasını işletme sahibi ile birlikte AK Parti Yeni İlçe Başkanı Mustafa Ergün, CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı_Milletvekili Ahmet Akın, CHP Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz, Gönen Belediye Başkan yardımcısı Süleyman Dökmen birlikte kestiler.

İşletmenin içerisini gezen Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim MUTLU ve beraberindekiler, işletme sahibi Naci Gündoğan’dan bilgi aldılar.

Açılışa katılım gösteren tüm misafirler hatıra fotoğrafları çektirdiler.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği