GÖNEN BU İŞİN NERESİNDE..!?

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz’ın ‘2020-2024 Dönemi StaretejikPlanlama’sı kapsamında ilçe belediye başkanları  ilçeleri konusunda kapsamlı sunumlar yaptığı biliniyor. Başkan Palaz’ın Gönen’le ilgili sunumunu kamuoyu ile  paylaşması bekleniyor.Gönen’li  ilçenin öncelikli sorunları, beklentileri yanında  kent olarak 2020-2024 stratejik planları ve hedefleri  neymiş,görsün,öğrensin, tartışsın..!

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz 2020-2024 dönemi Stratejik Planlama Esas Şehir Çalıştayı çerçevesinde Güney Marmara ilçelerini kapsayan toplantı düzenledi. Yılmaz, Balıkesir’in planlı ve ortak akılla gelişmesini amaçladıklarını söyledi

ANALİZLER MASAYA YATIRILDI

Bölge dinamiklerinin görüşlerini almayı hedefleyen ve bütüncül bir bakış açısıyla yatırımların planlandığı Çalıştayda; Bandırma, Marmara, Erdek, Manyas ve Gönen ilçeleri masaya yatırıldı. Toplantıda talepler ve vatandaş beklentilerinin sonuçları ve durum analizleri katılımcılarla paylaşıldı.

STRATEJİK PLAN UYGULANIYOR

Başkan Yılmaz, çalıştayın Kuzey Balıkesir’in ilk çalıştay toplantısı olduğunu belirterek Yeni dönemin stratejik planı için ilçe belediyeleriyle birlikte kentin tüm paydaşlarının dahil edilerek doğru bir planlamanın ortaya çıkması adına bu tür çalıştayları önemsediklerini belirtti.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği