GÖNEN MÜFTÜLÜĞÜ’NÜN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU- HAYIR PAZARI AÇILDI

Diyanet İşleri Başkanlığı Gönen İlçe Müftülüğü Öncülüğünde; İlçemizde Bulunan Kur’a Kurslarına Yardım Amaçlı ” HAYIR PAZARI ” Atatürk Caddesi Halkbank Yanında Açıldı.

Gönen İlçe Müftüğü Öncülüğünde, İlçemizde bulunan Kur’an Kurslarında bulunan öğrencilerin yararına kulanılmak amaçlı açılan ” HAYIR PAZARI” açılışı Salı günü gerçekleştirildi.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Gönen İlçe Müftüsü Şaban APAYDIN; ” İlçemizde bulunan 4-6 yaş Kur’an Kursu ve bunun yanında diğer Kur’an Kursalarında eğitim gören yavrularımızın yararına düzenlediğimiz ” HAYIR PAZARI” açılışımıza hoşgeldiniz. Siz değerli hanım kardeşlerimizin hiç bir amaç gözetmeksizin destek vermiş olduğu bu pazarımızın hayırlar getirmesini diliyorum. Hepinizden ALLAH RAZI OLSUN” Dedi.

Daha sonra ilçe müftüsünün kısa bir duasının ardından açılış kurdelası; Gönen İlçe Müftüsü Şaban APAYDIN ve Gönen AK Parti Kadın Kolları Başkanı Firdevs TÜMEN tarafından kesildi.

Açılışa katılanlar hep birlikte standları ziyaret ettiler ve yardımda bulunmak adına alışverişlerine yaptılar.Pazar; 23 Kasım 2018 Cama akaşamına kadar açık kalacak.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği