İLK TEBRİK EDEN OLDU..!

AK Parti Balıkesir İl Başkan Vekili Yusuf Ziya Kısaer’den İL Başkanlığı Görevini Devir Alan Av. Ağmet Sağlam’ı  İlçemizden İlk Tebrik Eden AK Parti Gönen Belediye Başkan A.Adayı Erdinç Odabaşı Oldu.

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığındaki devir teslim törenine katılan Odabaşı; ” AK Parti Genel Merkezinde Cumhurbaşkanımızın  takdirleri ile il başkanlığı görevini devir alan Av. Ahmet Sağlam başkanımıza kendisine verilen bu kutlu görevde başarılar diliyorum. Hep birlikte Cumhurbaşkanımızın verdiği talimat gereği Balıkesir merkezde ve ilçelerinde AK parti bayrağını şahlandıracağız” Dedi.

Rabbimiz tarafından verilen bu kısa ömürde önemli olan birlik ve beraberlik içerisinde kutlu davanın amacına hizmet etmek olduğunun altını çizen Odabaşı; ” Bu hafta içerisinde ilçe başkanlıkları ile alakalı süreçte tamamlanacak olması sebebiyle. Liderimiz Cumhurbaşkanımız hangi aday adayı arkadaşımızı işaret ederse onunla birlikte hizmet etmeye hazırım. Sözde değil Özde birlik ve beraberlik için ben değil biz olmalıyız” Dedi.

Ayrıca; “AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av. Ahmet Sağlam’ı güzel ilçemiz Gönen’e davet ettiğini ifade eden Odabaşı, kendisi de en yakın sürede İlçemiz Gönen’e geleceğini söyledi” Dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği