Bandırma Web Tasarım Hizmetleri ?

İşlerinizi kolaylaştırmak için buradayız !

/24 Açık, Kira ücreti olmayan, dünyanın her yerinden ulaşılabilir bir iş yeriniz olsun ister miydiniz ? İşte firmanızın web sitesi bu yüzden önemli…

2009 Yılında Kurulan Şirketimiz ilk Adı Doruk Bilgisayar ile Sektöre Girmiştir.. Ardından 2010 yılında hem isim değişikliği hem de iş yeri değişikliği yaparak daha geniş ve kullanıma el verişli bir iş yerine geçiş yapmıştır. 2011 yılında tekrar iş yeri değişikliği yaparak 70 m2’lik iş yerine geçerek destek ekibini oluşturmuştur. Doruk Bilgi Teknolojileri, kalite ve düşük maliyetle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Neler Yaparız ?

Biz işinde uzman bir web tasarım firmasıyız. Müşterilerimizin web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerjimizi ve birikimimizi web tasarım için kullanırız. Müşterilerimizin isteklerini ve hedeflerini iyi anlar, sonuca odaklanır, elimizi taşın altına koyar, görsel ve işlevsel, dizayn açısından iyi web tasarımlar hazırlarız.

Sonuç

Web siteniz hazır olduktan sonra artık müşterilerinize bir tık kadar yakın olmaktasınız. Müşterileriniz saat farketmeksizin yaptığınız işleri oturduğu yerden görebilir, sizlere iletişim formu sayesinde mesaj bırakır ve isteklerde bulunur. Ayrıca sizde verdiğiniz hizmetleri / sattığınız ürünleri referans olarak koyabilirsiniz, bu sayede müşterileriniz yaptığınız işleri görebilecek ve sizlere güveni artacaktır.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği