MAKAMA DEĞİL HİZMETE TALİBİM

Çeltiğin Doktoru Lakaplı AK Parti Gönen Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Ali KARAHAN; ” MAKAMA DEĞİL HİZMETE TALİBİM , Tek Derdim Doğup Büyüdüğüm Topraklarda Vatandaşlarımıza Hizmet Edebilmektir” Dedi.

Geçtiğimiz günlerde gazetemizi ziyarete gelen Dr. Ali KARAHAN; ” Hizmet Belediyeciliği kişinin samimiyeti ile alakalıdır. Bizim her şeyden önce niyetimiz halis bunun içinde akibetimizin de hayr olması için çabalıyoruz. 101 Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımıza aynı mesafede hizmet anlayışı ile belediyecilik yapacağım. Bu konuda iddalıyım. Beni bilenler bilir, verdiğim sözün arkasında durmasını bilen biriyim. Her şeyden önce, bu topraklara 10 yıl belediye başkanlığında hizmet etmiş bir babanın evladı olarak bunun garantisini veriyorum” Dedi.

Bu yola çıkarken, bu güne kadar olan deneyimlerinin ışığında hareket edeceğinin altını çizen KARAHAN; ” Makamlar ve mevkiler gelip geçicidr. Önemli olan hoş bir seda bırakabilmektir. Bizim tek bir şeye ihtiyacımız var o da bir ve beraber olmaktır. Onun bunun yapamadıklarıyla uğraşmaktan vaz geçip biz neler yapabiliriz diye kendimizi sorgulamalıyız. Bu anlam da Yeşil Gönen’i mizin her türlü sorunlarının üstesinden gelebilceğim kanısındayım. Bana bu süreçte desteklerini esirgemeyen tüm kurum, kuruluş ve şahıslardan da ALLAH RAZI OLSUN. Ben Gönen’de doğdum ve Gönen’liyim” Dedi.

Gönen Gürses Gazetesi olarak AK Parti Gönen Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Ali KARAHAN’a çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği