MECLİS ÜYELERİYLE PROJE TURU

BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Yücel Yılmaz bazı ilçe belediye başkanları ve Büyükşehir Meclis Üyeleri’ni yanına katıp merkezde Çamlık, BALTOK, Çay deresi Rekreasyon ikinci etap inşaatını gezdirdi.

İlk olarak Çamlık’ta yapımı devam eden rekreasyon çalışmalarını yerinde inceleyen Büyükşehir Meclis Üyeleri, proje kapsamındaki yapılar hakkında bilgi alırken, yapımı tamamlanan hilal minare ve camiyi de inceleme fırsatı buldular.

Çamlık’taki yürüyüş yollarında konuşlandırılan çeşitli tarihi yapıların minyatürlerini de inceleyen Meclis Üyeleri daha sonra BALTOK inşaatları ve Avlu’nun devamı olan Çay Deresi Rekreasyon Alanı ikinci etabında devam eden inşaat çalışmalarını izlediler.

Yücel Yılmaz, devam eden projeler hakkında Meclis Üyeleri’ni bilgilendirdi. Yılmaz’ın ilk Büyükşehir Meclisi’nde tüm üyelere projelerle ilgili son duruma ilişkin bilgi vereceği belirtiliyor.

BASIN TURU BEKLİYORUZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın, Meclis Üyeleri’nin bilgilendirilmesi amacıyla düzenlediği proje turunu, Balıkesir basınıyla sürdürmesi isteniyor. Balıkesirli’lerin çok bilgi sahibi olmadığı Avlu ikinci etap, Çamlık ve özellikle BALTOK’taki son duruma ilişkin gazetecilere bilgi vermesi bekleniyor.

Öte yandan hilal minarenin konuşlandırıldığı Çamlık’ta bir süredir Türk bayrağının gönderde olmaması soruları da beraberinde getiriyor.  Bayrağın yeniden göndere çekilip çekilmeyeceği merak konusu…

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği