MUHTARLARI AĞIRLADI

 

AK Parti Gönen İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden; İlçe Parti Binasında Muhtarları Ağırladı. Onların Sorunlarını Dinledi ve Notlar Aldı.

İlçemize bağlı merkez ve kırsal mahalle muhtarları dün öğleden AK Parti Gönen İlçe Başkanlığına yapmış oldukları ziyaretlerinde,hem başkan Merve Üncük İşgüden’e hayırlı olsun dediler hem de mahallelerindeki sorunlarını dile getirdiler.

YAPARSA AK PARTİ YAPAR

İlçe Başkanı İşgüden Muhtarlara yapmış olduğu konuşmasında; ” Sevgili muhtarlarım, biliyorum her birinizin mahalleleri hakkında sorunları var. Bu güne kadar yapılanları AK Parti yaptı, bundan sonra da AK Parti yapacak. Şuna emin olunki her birinizin sorunlarıyla yakınen ilgileniyoruz. İlgilenmeye de devam edeceğiz. Sizlerden tek isteğm, önceliği olanları kısa vade de yapacağımızı bilin. Bizler samimiyiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız ile koordineli olarak çalışmatayız, sizlerin dile getirdiği tüm sorunları sırasıyla ortadan kaldıracağız İNŞALLAH” Dedi.

Muhtarların mahallelerinde yaşadıkları sıkıntıları, AK Parti İlçe Yöneticisi SKM Sözcüsü Abdullah Mutlu tarafından not alındı.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği