TEK MARKET Bugün Açılıyor…

Aradığınız her şeyi çok uygun fiyata bulabileceğiniz Tek market, Bugün Saat: 14’te Altınbaşak Unlu Mamuller Yanı-Demirdelenler Karşısında  hizmete giriyor.

Kaliteli ve hesaplı alışverişin adresi,Perakende sektörünün “Öncüsü ve Sözcüsü” olmayı hedefleyen Tek Market,En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla yeni yılda sizlerle buluşturuyor.

Gönenli ve yerli girişimcilerin bir araya gelerek kurdukları Tek Market, yerli ürünleriyle Gönenlilere mutlu ve keyifli bir alışveriş imkanı sunacak.

Tek Market: Her gün Hesaplı Alışveriş

Girişimcileri gibi genel müdürü de yerli ve Gönenli olan Tek Market,Müşterilerine güvenli ve Kazançlı Alışveriş hizmeti vererek,Gönen’e katmadeğer sağlayacak.Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan TEK MARKET Genel Müdürü Taner Küçük, “Hizmet politikamız müşteri memnuniyetine dayalıdır.

Amacımız Yerli, Kaliteli ve güvenilir marka olmuş ürünleri sağlıklı şartlarda ve uygun fiyatlarla müşterilerimizin beklentisine sunarak,mağazacılık sektöründe lider bir marka olmaktır. Tüketiciye sağlıklı gıdayı en ucuza satmak için üretimin kaynağına gideceğiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede sağlamak,geniş bir yelpazade kaliteli ve modern marketçilik anlayışıyla Gönenli hemşehrilerimize hizmet vermektedir.

Hijyenik koşullarda gıda güvenliğine uygun satış alanları oluşturabilmek ve çevresine duyarlı, bulunduğu bölge ve şehrin ekonomisine artı bir katma değer yaratabilen bir marka olmaktır.Küçük,Yöresel lezzetlerden yerel motiflere kadar geniş bir yelpazede ürün tedariki yapacağız ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği