Tombaladan uyuşturucu çıktı

Gönen İlçe Jandarma Komutanlığı Ekiplerinin Uyuşturucu İle Mücadelesi Hız Kesmeden Devam Ediyor. Aldıkları Bir İhbarı Değerlendiren Ekipler, Narkotik Köpeği ÇITIR Sayesinde 130 Adet Sentetik Uyuşturucu Hap Yakaladılar.

Gönen İlçe Jandarma Komutanlığı Ekiplerinin Uyuşturucu imalatı ve satışı yapan şahıslarla alakalı yapmış oldukları operasyonlarda çok sayıda suçlu cezaevine gönderildi. Uyuşturucu maddelerle mücadele adına sürdürülen operasyonlar sayesinde çok sayıda vatandaş zehirlenmekten kurtarıldı.

Son olarak önceki gün aldıkları bir ihbarı değerlendiren Gönen İlçe Jandarma Komutanlığı Ekipleri, Gönen İlçesinde ikamet eden S.T. (40) isimli şahsın evinde narkotik köpeği ÇITIR ile yaptıkları aramalarda 130 Adet Captagon sentetik uyuşturucu madde buldular.

Edinilen bilgiye göre; S.T. isimli şahsın ilçe merkezinde sokaklarda tombala torbası ile dolaşarak kendisine müşteri arayan şahsı uzun zamandır takip eden Gönen İlçe Jandarma Komutanlığı Ekipleri, şahsın ikametine ÇITIR isimli narkotik köpeği ile yaptıkları operasyonda, evin banyo kısmında baca deliğine saklanmış halde 130 adet sentetik uyuşturucu hapı yakaladı.

Şahsın adli makamlardaki işlemleri devam ediyor.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği