TÜGVA’DAN AŞURE PROGRAMI

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Muharrem Ayı’nı kutladı. Muharrem Ayı nedeni ile TÜGVA şubesinde aşure ikramı yapıldı. Aşure ikramına Ak Parti İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden ,kamu kurumları daire amirleri katıldı.

Türkiye Gençlik Vakfı Gönen İlçe Temsilciliği geçtiğimiz günlerde aşure hayrı yaptı.İlçe temsilcilik binasında yapılan hayırda gelen misafirlere aşure ikram edilirken, 600 adet aşure paketlenip gençler tarafından Gönen esnafına dağıtıldı.

Türkiye Gençlik Vakfı Muharrem Ayı’nın gelmesi ile birlikte vakıf bünyesinde Muharrem Ayı programı düzenledi. TÜGVA ilçe yönetimi öncülüğünde vakıf binasında aşureler pişirildi. TÜGVA yönetimi aşure programında ilçe yöneticilerini misafir etti. Programa AK Parti Gönen İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden, SS. Gönen Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Hasan Yalama, Okul Müdürleri ve vakıf yönetimi katıldı.

TÜGVA Gönen İlçe Temsilcisi Fatih Arabacı; ” Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) olarak ilçemizdeki gençlerimizi her türlü kötülüklerden uzak tutmak ve daha başarılı bireyler olması için spordan, aktivitelere ve bunun yanında her türlü etkinliklerde olacağız” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği