VATANDAŞA ÇARPAN ARAÇ KAÇTI

Malkoç Mahallesi Başçeşme Caddesi Tokyay Lokantası Karşısındaki Kavşakta, Motosikletli Vatandaşa Çarpan Araç Sürücüsü Kaçtı.

Edinilen bilgiye göre; Dün öğle saatlerinde ilçemizin en hareketli yerlerinden olan olan Malkoç Mahallesi Başçeşme Caddesi üzerindeki Park Kahvesi ve Tokyay Lokantası karşısında bulunan kavşatan ana yola çıkan 17 YP 919 plakalı kamyonet sürücüsü şehir merkezi yönünden Ayvacık Caddesine seyir halindeki 10 CFP 19 plakalı motosiklet sürücüsü  (1946) Mehmet Özcan Kocakaterli’ye çarparak kaçtı.

Olay yerinde bulunan vatandaşların verdiği bilgiye göre, Osmanpazar Caddesi üzerinden seyir halinde Başçeşme Caddesine kontrolsüz dönüş yapan 17 YP 919 plakalı araç sürücüsü orada bulunan kalabalığa rağmen olay yerinden kaçtı.

Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yapmış oldukları araştırma sonucu araç sürücüs aracı ile yakalanarak adli makamlara teslim edildi.

Çarpma sonucu muhtemelen ayağı kırılan ve hayati tehlikesi bulunmayan vatandaş, Gönen Devlet Hastanesinde tedavisi devam etmektedir.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği