Zirveye Giden Başarı Öyküsü…

İşadamı İsmet Yalçın’ın sahibi olduğu Günaydın Hayvancılık şirketinin, efsanevi yükselişinin hikayesi…

Süt Hayvancılığı sektöründe sürdürdüğü faaliyetleri ile pazar lideri olan Günaydın Hayvancılık, kuruluşundan bu yana her geçen gün artan temposu, en iyi hizmeti veren, dürüst, kaliteli ve güvenilir bir firma olma ilkesiyle, uzun yıllardır bölgemize katkı sağlamaya devam ediyor.

Başarılı işadamı İsmet Yalçın’nın adı, hayvancılık sektöründe dilden dile dolaşan bir efsane gibidir. Bunun tek sebebi, İsmet Yalçın’ın halkla bütünleşmesi ve sektöründe başarılı olması.

Başarılı işadamı İsmet Yalçın,sektörünün zirvesine çıktı.İşadamı İsmet Yalçın,başarılarıyla çevresinde göz doldurdu.Samimi davranışları,sorun çözücü tutumları ve Gönenli vatandaşların dilinden kültüründen anlayan yaklaşımlarıyla çevresinin beğenisini kazandı.

Başarılı çalışmalarının meyvesi olarakta, bölgede oldukça tanındı.Başarısının sırrı, samimiyetle bu ülkenin dokusuna, kumaşına uyumlu İdealist ve çalışkan bir kişiliğe sahip olmasıdır.Gönen’de kısa bir zamanda çok büyük işler yaptı.

Gönen’de bir çok kişinin ekmek yemesi için istihdamlar sağladı.İşadamı Yalçın’ın ufku oldukça yüksek ve her zaman büyük düşünüyor.Gönen Gürses  Gazetesi olarak işadamı İsmet Yalçın’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği