Açık Hava Toplantı Alanları ve Gösteri Yürüyüş Alanları Belirlendi

Gönen İlçe Kaymakamlığınca; İlçemizde 2019 Yılı için uygulanacak Açık Hava Toplantı alanları ve gösteri yürüyüş güzergahları ile afiş asılabilecek yerler belirlenmiştir.

 1. CUMHURİYET MEYDANI
 2. a) Toplanma Alanı : Plevne Meydanı
 3. b) Yürüyüş Güzergahı: Plevne Meydanından hareketle Balya Caddesini takiben, Işık Caddesinden Atatürk Caddesine dönerek Cumhuriyet Meydanı miting alanına varış.
 4. c) Dağılma: Açık Hava toplantıları ile Gösteri Yürüyüşlerinde toplantı alanına gelindikten sonra dağılmalar Atatürk Caddesi, Işık Caddesi ve Kızılay Caddesi yönüne doğru olacaktır.
 5. YILDIZ MEYDANI
 6. a) Toplanma Alanı: Stadyum Yanı
 7. b) Yürüyüş Güzergahı: Stadyum yanından hareketle Şehit Fehmi Ercan Caddesi takiben meydandan (Şehit Fehmi Ercan Meydanı) Hüseyin Tümer Caddesi, Kaplıcalar Kavşağı (Eski oya anıtı) Kaplıcalar Caddesinden Şehit Zeki Aydemir Caddesi takiben 108. sokaktan Anfi Tiyatro olarak bilinen meydana giriş.
 8. c) Dağılma: Açık Hava toplantıları ile Gösteri Yürüyüşlerinde toplantı alanına gelindikten sonra dağılmalar şehir parkı yönüne, yıldız otel yönüne ve geliş güzergahı yönlerinde olacaktır.
 9. KAPALI PAZAR YERİ ARKASI PANAYIR ALANI
 10. a) Toplanma Alanı: Plevne Meydanı
 11. b) Yürüyüş Güzergahı: Balya Caddesi, Işık Caddesi, Şehit Rahmi Bey Caddesi takiben yeni Manyas Caddesi takiben sanayi kavşağından kapalı Pazar Yeri arkasındaki panayır alanına gelindikten sonra dağılmalar yeni sanayi yönü ve yeni manyas Caddesi yönünde olacaktır.

AFİŞ VE PANKART ASILACAK YERLER:

2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 3. Maddesine göre belirlenerek, ekli krokide gösterilen ilçemizde afiş ve pankart asılacak yerler aşağıda çıkartılmıştır.

 1. Bandırma girişindeki döner kavşaktan itibaren Hüseyin Tümer Caddesi, Şehit Fehmi Ercan Caddesi (Köprüye Kadar).
 2. Hüseyin Tümer Caddesi, Atatürk Caddesi, Işık Caddesi, Balya Caddesi, Tayfun Spor Kulübü önündeki kavşağa kadar olan kısım. (Eski Hastane Kavşağı)
 3. Askerlik Şubesi kavşağından Ayvacık Caddesi cezaevine kadar olan alan.
 4. Şehit Fehmi Ercan Meydanı, Kurtuluş Caddesi, Şehit Rahmi Bey Caddesi, Yeni Manyas Caddesi, Yeni Sanayi Önünden Panayır alanı girişine kadar olan kısım.
 5. Halk Eğitim Merkezi Önünden Işık Caddesi, Kızılay Caddesi, Bandırma çıkışı yeni kavşağa kadar olan kısım.
 6. Karşıyaka mahallesi köprü çıkışından Şehit Kadir Aslan Caddesi meydana kadar olan kısım. Meydandan TOKİ Konutlarına kadar olan kısım ve YSE arkası 460 sokak.
 7. YUKARIDA BELİRTİLEN GÜZERGAHLAR ÜZERİNDEKİ KAMU KURUM VE KURULUŞLARI İLE MABET YERLERİNE KESİNLİKLE AFİŞ VE PANKART ASILAMAZ.
Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın