Ahmet Akın’a memleketi Gönen’de yoğun ilgi…

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Akın seçim startını, memleketi Gönen’den başlattı.Akın’a Balıkesir Yönetim Kurulu üyesi Güney Marmara’dan sorumlu başkan yardımcısı Servet Güzel’de eşlik etti.

2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler için kolları sıvayan CHP adayı Ahmet Akın,Balıkesir’i deyim yerindeyse adeta arşınlıyor. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Akın ve beraberindeki heyet önce esnafı sonra halkı selamlıyor.

Ahmet Akın’ın en büyük destekçisi Gönen ilçe Başkanı Ünsal Acar ve Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz,adayını yanlız bırakmıyor.Ahmet Akın,bugün Sarıköy, Gündoğan, Hasanbey ve Tuzakçı mahallelerinde hemşehrileriyle kucaklaştı.

BAŞARACAĞIZ

2019 yerel seçimlerine sorunsuz giren CHP ilk defa adayını erken açıklayıp sahaya sürdü. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Akın, vatandaşları ve esnafları ziyaret edip destek istiyor.

CHP’nin Belediye Başkan adayı Ahmet Akın,açılış,cenaze derken fırsat buldukça sivil toplum kuruluşları ve halkla temas kurmaya devam ediyor. Ahmet Akın” Bir ve beraber olarak seçime hazırlanıyoruz. 16 yıldır iktidar olan AKP’den gelen şikayetleri dinliyoruz.Çözümlerimizi halka anlatıyoruz. Gönen Adayımız İbrahim Palaz ile kolkola girip halkın ayağına gidiyor ve destek istiyoruz.

Halkla yakınlaşan anlayışımızla şehrin önemli eksiklerini, şikayetleri dinleyerek adayımızla beraber sorunları not alıyoruz.Bu dönem işi sıkı tutup Gönen’de 25 yıl sonra yakaladığımız şansı bozacak unsurları bertaraf ederek yolumuza devam edeceğiz. Ben değil, biz olarak halkaları genişletiyoruz, başaracağız”dedi.

Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz

Ahmet Akın ” Sıkmadık el,çalmadık kapı senin değil anlayışımızla yıllar içersinde oluşan birikim ve tecrübeyi halkımızla paylaşarak beraber yönetmeye talibiz. Balıkesir ve Gönen Belediyesini kimseyi ötekileştirmeden yönetmeye talip olduğumuzu anlatıyoruz,karşılık görmüş olmaktan mutluyum.

CHP ilçe Başkanı ve yönetimi ile beraber uyum içinde çalışmaya devam ediyoruz. Başkan adayı olarak tüm Balıkesir’i kucaklamaya hazırım. Balıkesir’i halkla beraber yönetecek kadroya olan talep beni umutlandırıyor. 16 yılda ülkemizin geldiği nokta esnafın ve sokakta ki halkın şikayetleri ile ortaya çıkıyor.

Balıkesir özelinde düşünecek olursak işsize,aşsıza sahip çıkacak bir yönetim anlayışımız ve çalışmamız olacak. Gençlerin işsizlik problemini çözüme kavuşturacak önemli projelerimiz var, zamanı gelince kamuoyu ile paylaşacağım.

Her aileden bir kişiye iş sözü vaat etmiyorum, söz verecek ve yapacak bir proje üzerinde çalışıyoruz. İşsizlik kimsenin kaderi olamaz. Sosyal demokrat belediyeciliği yaşama geçirecek kadro ve projelerle Balıkesir’i yönetmeye talibiz” dedi.

Balıkesir benim ailem diyen Akın,hemşehrilerimin sıkıntılarını biliyorum. Alamadıkları hizmetleri biliyorum. Benim başkanlığımda hizmet için ben vatandaşlarımın ayağına gideceğim. Sözüm söz, Gönen kazanacak, Balıkesir kazanacak.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın