AK Parti Kampa Girdi..!

AK Parti Balıkesir İl Başkanı, Milletvekilleri , Büyülşehir ve İlçe Belediye Başkan Adayları 31 Mart Yerel Seçimleri Hazırlıkları Kapsamında 3 Günlük  ” İstişare Kampı” na Girdi.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde geçtiğimiz Cuma (18 Ocak 2019) günü gerçekleştirilen aday tanıtım programının ertesi günü; İl Başkanı Av. Ahmet Sağlam, Milletvekilleri Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey ve Pakize Mutlu Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz ile İlçe Belediye Başkan Adayları Altıeylül Hasan Avcı, Karesi Dinçer Orkan, Gönen Erdinç Odabaşı, Bandırma Alp Bostancı, Erdek Turan Gün, Manyas İbrahim Koman, Sındırgı Ekrem Yavaş, Burhaniye Necdet Uysal, Susurluk Şükrü Gür, Savaştepe Turhan Şimşek, Dursunbey Ramazan Bahçavan, Kepsut İsmail Cankul, Bigadiç İsmail Avcu, Gömeç Kazım Arslan, Marmara Süleyman Aksoy, İvrindi Yusuf Cengiz, Havran Emin Ersoy, Balıkesir’i hizmet ve gönül belediyeciliği ile buluşturmak adına ” İstişare Kampı” na girdiler.

3 gün sürecek olan ve bu gün sona ermesi beklenen “İstişare Kampı” basını kapalı gerçekleştirilmekte.

Gerçekleştirilmekte olan bu kampta AK Parti adaylarının seçim çalışmalarında neler yapacakları ve Gönül Belediyeciliği için kararlar alınması beklenmekte.

Önümüzdeki günlerde en çok merak edilenler arasında AK Parti Meclis üyeliğinde kimlerin isimleri olacak sorusu olurken, bunun yakın zamanda netleşmesi beklenmektedir.

Seçimlere yaklaşık 66 gün kala siyaset arenasında sıcak günler beklenirken, Meclis üyeliği için başvurular ve istişarelerde son sürat devam etmekte.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın