AK PARTİ VE YILMAZ BANDIRMA’YI İSTİYOR

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz,  ilçe seçim gezilerini Bandırma ile başlatırken, davul zurna ile karşılandı.  İlçe Başkanı Bostancı , “Bandırma’yı kazanmak zorundayız” derken, Yılmaz, “Artık AK Belediyeciliği tekrar Bandırma ile buluşturmanın zamanı geldi” mesajını verdi. 

AK Parti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yücel Yılmaz, İl Başkanı  Ahmet Sağlam ile birlikte Bandırma’ya çıkarma yaptı. Sabah saatlerinde kentteki bir otelde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve üniversite öğrencileri ile buluşan Yılmaz, ardından Bandırma’nın CHP’li  Belediye Başkanı Dursun Mirza‘yı makamında ziyaret etti.   Karesi İlçe Belediye Başkanlığı görevini de sürdüren Yılmaz, “İlçe belediyelerinin yaşadığı sıkıntıları biliyorum. Ancak iyi niyetli diyaloglarla bu sorunları aşabiliriz. Ben bu konuda samimiyim. Alacaklar konusunda mahsuplaşmaya gidilir ve sorun çözülür. Kazılar konusunda daha dikkatli davranılması gerekiyor. Balıkesir’de 350 farklı su fiyatlandırılması var. Yapılacak çalışmalarla su fiyatlarının tek fiyat olması gerektiğini düşünüyorum”  dedi.

“BANDIRMA’YI KAZANMAK ZORUNDAYIZ”

Bandırma’daki son durağı İlçe Başkanlığı olan Yücel Yılmaz’ı partililer davul zurna ve meşalelerle karşıladılar.  AK Parti İlçe Başkanı Alp Bostancı,  “Bu seçimlerde 2009 yılında kaybettiğimiz Bandırma Belediyesi’ni kazanmak zorundayız. Belediyesi olmayan bir başkan olmanın zorluklarını Bandırma’da çeken bir ilçe başkanıyım. Bandırma’da belediyecilik konusunda güzel hizmetler yaptık. Bu konuda Cemal Öztaylan’a teşekkür ediyorum. Yücel Yılmaz’ın pozitif enerjisiyle açıklanacak başkan adayımızla Bandırma’yı kazanacağız” dedi.

“AK BELEDİYECİLİĞİ BANDIRMA İLE BULUŞTURACAĞIZ”

“Bandırma’yı seviyorum o yüzden de ilk ziyaretimi Bandırma’ya yapıyorum diyerek” konuşmasına başlayan Yücel Yılmaz, şunları söyledi:

“Bandırma’da hem öğrencilik hem öğretmenlik hem de askerlik yaptım. Artık AK Belediyeciliği tekrar Bandırma ile buluşturmanın zamanı geldi. İnanan bir ekiple bunu başarırız. Sosyal dokuyu bozmadan Bandırma’yı hizmetle tanıştıracağız. Sistemli ve bilinçli bir çalışma içine gireceğiz. Tüm sandıklara müşavir koyacağız ve oyların takipçisi olacağız. Kadınlarımız ve gençlerimiz her eve girip her eli sıkacak. Kentin sorunlarını biliyoruz. Sorunları çözecek projelerimiz de hazır. Seçimler sandıkta kazanılır, bizde Bandırma’da seçimi kazanacağız”   

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın