AK Partide Adaylık Süreci Merak Ediliyor!.. BİZ; BİR VE BERABERİZ

AK Parti MKYK Üyesi Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Parti Teşkilatı İlçe Belediye  Başkanı Hüseyin Yakar ve Aday Adayları İle Dün Bir Araya Geldiler.

AK Parti Gönen İlçe Başkanlığında dün gerçekleştirilen  toplantıda, aday adaylarının içerisinden aday belirlenmesi için kamuoyu yoklaması anket yapılacağı öğrenildi.Anket çalışmasının da bu günlerde yapılacağı bilgisine ulaşıldı.Bu arada yapılacak bu ankette mevcut aday adayları ile birlikte kimi Belediye Başkanı Adayı olarak görmek istersiniz?  diye sorulacağı konuşulmakta.

Aday adaylarının arasından aday belirleme sürecinin de netleşmesi için yaklaşık on gün süreceği ifade edildi.

Aday belirme sürecinin yakın zamanda netleştirileceği konuşulurken, bölge milletvekili MKYK Üyesi Yavuz Subaşı ile uzun yıllara varan bir dostluğu bulunan Aydın Karakaya’nın adaylığı ön plana çıkmaktadır.

Dün gerçekleştirilen iştişare toplantısının ardından çıkan sonuç, şu ana kadar netleşen bir adayın olmadığı ve yakın zamanda bunun netleştirileceği ifade e2019 Mart ayında gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Yerel Seçimleri öncesi Gönen’de en çok merak edilen, AK Parti Gönen Belediye Başkan Adayı kim olacak? sorusu olmaktadır.

????????????????????????????????????
Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın