AK PARTİ’DE SICAK SAATLER..! ADAY ARAYIŞINDA ANKET ÇALIŞMASI

2019 Mart Sonunda Yapılacak Olan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri Öncesinde  ANKARA Kulislerinde; AK Parti Belediye Başkanlığı Adaylığında  Gönen İçin MUSTAFA ÇULÇU İsmi Ön Plana Çıkarken, Bandırma İçin Önceki Dönemlerde Siyaset Yapmış Olan Ünlü Bir İşadamı’nın İsmi Konuşulmakta.

Son günlerde ilçemiz kamuoyu tarafından en çok merak edilen AK Parti’de Belediye Başkanlığı için adayın kim olacağı sorusu sorulmakta. Mevcut’ta yer alan 13 Aday Adayı ile birlikte dün ilçemizde yapılan TELEFONLA ANKET araştırmalarında,  İlçemizin yetişdiği, Ülkemizin tanıdığı Eski Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Mustafa ÇULCU ismi süpriz olarak yer aldı.

Aday Adaylığı başvuru sürecinde 12 aday adayının yer aldığı ilçemizde geçtiğimiz Pazartesi günü İlçe Başkanlığından istifa eden AK Parti Gönen İlçe Başkanı’nın da listeye eklenmesi ile birlikte resmi olarak 13 aday adayına ulaştı.

Aday adaylarının sosyal medya hesaplarından ilçemizde kamuoyu yoklaması anket yapılacak, yapılıyor gibi paylaşımları dün ilçemizde başlanan telefonla anket çalışması ile birlikte başka bir boyut kazandı.

Mevcut 13 aday adayının yanı sıra Gönen’de Eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu’nun isminin anketlerde sorulduğu bildirildi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın