AK Partiden Bir Dizi Ziyaret

MKYK Üyesi / AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz SUBAŞI , AK Parti Gönen İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İŞGÜDEN , AK Parti Belediye Meclis Üyeleri , Kemal KALYONCU, AV. Çiçek MUTLU KOCAMAN, Mimar Fatma TÜRK ve Yönetim Kurulu Üyeleri, dün bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

İlk olarak geçtiğimiz günlerde kararname ile ilçemize kaymakam olarak atanan Arslan YURT’u ziyaret eden ekip; Kaymakam YURT’a “Hayırlı Olsun” dileklerini ilettiler.

Kaymakam YURT; ” Sayın Vekilim ve AK Parti Gönen İlçe Teşkilatının bu nazik ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ederim” dedi.

İkinci olarak yine geçtiğimiz günlerde Gönen İlçe Tarım ve Ormancılık Müdür Vekilliğine atanan Yusf EMİRAL’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sonrası hep birlikte toplu fotoğraf çekildiler.

Belediye Başkanı İbrahim PALAZ’ı ziyaret ettiler.

Vekil SUBAŞI ve beraberindekiler Gönen Belediye Başkanı İbrahim PALAZ’a ” Hayırlı Olsun ” ziyaretinde bulundular.

Başkan PALAZ; ” AK Parti Balıkesir Milletvekilimiz Yavuz SUBAŞI ve AK Parti İlçe teşkilatına nazik ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Birlik ve beraberlik içinde Gönen’imizi daha yaşanabilir bir kent yapmak için hep birlikte çalışacağız” dedi.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği