Aydemir Hukuk Bürosu Açılışı Yapıldı

Yıllarca İlçemizde Görev Yapan Av. Erol Aydemir’in Oğlu Eralp Aydemir ile Ortak Akçaali Mah. Atatürk Cad. Vera Plaza Kat.2 /1-3’de Hukuk Bürosu Hizmete Açıldı. Açılışa Siyasiler, Avukatlar, Adliye Personeli ve Çok Sayıda Sevenleri Katıldı.

Yapılan Duanın ardından Hukuk Bürosunun açılış kurdelasını Balıkesir Barosu Temsilcisi deneyimli Avukat Mehmet Karahan ile birlikte Av. Erol Aydemir, Av. Eralp Aydemir, Cumhur İttifakı Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı, Millet İttifakı Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz, Saadet Partisi Gönen Belediye Başkan Adayı Mehmet Taban birlikte kestiler.

Gazetemize bir açıklama yapan Baba Av. Erol Aydemir; ” Meslektaşım, oğlum Eralp ile birlikte yürüteceğimiz Aydemir Hukuk Bürosu açılışı için buradayız. Oğlumun hem hukuka, hem ülkenin geleceğine ilişkin çok iyi şeyler yapacağına inanıyorum. Başarılı olacağına da tüm kalbimle inanıyorum. Güvenim tam, bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan siyasi partilerimizin başkanlarına, siyasi partilerin Gönen Belediye Başkan adaylarına, Balıkesir Baromuzun Gönen’de görev yapan Avukat arkadaşlarıma, kardeşlerime, aile yakınlarımıza, eş ve dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Bugün benim en mutlu günüm, bu mutlu günümüzü paylaşan herkeslere müteşekkirim” dedi.

Açılış törenine katılan misafir ve davetlilere  Pilav ve ayran ikramı yapıldı.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın