Aydemir’den Basın Açıklaması..!

İYİ Parti Gönen Belediye Başkan Adayı Olan ve 26 Ocak 2019 Tarihindeki Millet İttifakı Sonucu Gönen Belediye Başkan Adaylığının CHP’ne Verilmesinin Aedından Av. Erol Aydemir Adaylığını Çektiğini Kamuoyuna ve Basına Yapmış Olduğu Şu Bildiri İle Açıklık Getirdi.

Aydemir; ” Sevgili Gönenli Hemşerilerim;

Öncelikle sizleri saygı ve sevgilerimle selamlarım.

Malumunuz üzere İYİ Parti ve CHP ittifakı gerçekleşmeden önce Balıkesir İYİ Parti il başkanlığı ve ilçe yönetiminin ısrarları üzerine aday olmayı kabul ettim ve il başkanlığımız tarafından Gönen Belediye Başkan adaylığım açıklandı.
Adaylık süresince AK Partili,Cumhuriyet Halk Partili,Saadet Partili,Demokrat Partili,Milliyetçi Hareket Partili,Vatan Partili ve Partisiz olmak üzere siz değerli GÖNEN halkından yoğun destek gördüm.

Özellikle Köyüm Ulukır köyü başta olmak üzere akrabalarımın ve dostlarımın bulunduğu köylerimizinin,köyde doğmuş,büyümüş ve yetişmiş çobanlık,çiftçilik yapmış bir köylü çocuğu olarak şahsıma gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı kendilerine teşekkürü borç bilirim.

Aday olmayı kabul ederken partileri bir kenara bırakarak 15 yıldır karanlıklar altında kalmış,çevresindeki ilçeler gelişirken sürekli geri gitmiş Gönen’imizin ayağa kalkması,hakettiği yere gelmesi ve modern bir kent olması arzusundan başka bir şey değildi.

Üzüntüyle belirtmek isterim ki 26 Ocak 2019 Cuma günü GENEL MERKEZİMİZ VE İL BAŞKANLIĞIMIZIN KARARI İLE MİLLET İTTİFAKI NEDENİYLE ADAYLIĞIM GERİ ÇEKİLDİ.

Ne yazık ki siyaset her zaman doğru kapıların açılacağı bir mecra değildir.Siyaset çok uzun soluklu bir yoldur.Her şeye rağmen ilkeli siyasetten ayrılmayacağım.Bizler siyasette insanımıza ve memleketimize hizmeti ön planda tuttuk ve tutmaya devam edeceğiz.

Adaylığım açıklandığı günden bu yana her koşulda arkamda olan dava arkadaşlarım ve siz değerli Gönenli hemşerilerim bana kucak açtınız ve sahip çıktınız.Allah hepinizden razı olsun.Gönen İYİ Parti teşkilatı ve siz değerli hemşerilerime teşekkürü borç bilirim.

Bizlere , dua edip, tevekkül etmekten başka bir şey yakışır mı hiç?
Alan da veren de O değil mi?
İmtihanımız ne kadar zor olursa olsun, Rabbimiz bizi işiten, gören ve gözetendir..
‘’ Mevla’m neylerse, güzel eyler ‘’ Allah hepimize, bu gerçeği bilerek, kabullenerek, isyan etmeden yaşamayı nasip etsin…

Şunu unutmayın ki Ben Gönen’in çocuğuyum,sizler benim,öğrencilerim,çocuklarım,kardeşlerim,abilerim,ablalarım,büyüklerimsiniz bundan sonrada halka hizmet hakka hizmettir anlayışı ile her daim partimin ve halkımın hizmetinde olacağım.

Gönlümün ve büromun kapısı her daim sizlere açık olacaktır.Sağlıcakla kalın.Hakınızı helal edin,Allah’a emanet olun” Dedi.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın