BANDIRMA’DA CUMHUR İTTİFAKI KAZANACAK

Gazetemize  açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal, Cumhur İttifakının yerel seçimlerde de devam etmesi önünde Genel Merkez bazında görüşmelerin devam ettiğini ifade ederek yetkili kişiler tarafından en kısa sürede kamuoyuna bilgi verilecektir dedi.

Cumhur İttifakının bir takım art niyetli kişiler tarafından bozulmak istendiğini belirten Yurttaş Bakkal “ Birileri bu ittifaka nifak tohumlarını atmaya çalışsa da art niyetli kişiler her türlü husumetlerde bulunsa da Cumhur İttifakı devam edecek. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ve Türk Milletinin daha huzurlu gelecek günler yaşaması adına, dostlara güven düşmanlara ise korku salmaya devam edeceğiz.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Bandırma ilçemizde Cumhur ittifakı gerçekleşir ise 10 seneden bu yana devam eden CHP Belediyeciliği sona erecektir. O zaman nelerin yapılmadığını ama’sız fakatsız paylaşacağız. Bandırma için nelerin yapılacağını da projeler bazında kamuoyuna açıklayacağız. Nefret söylemi üzerinden siyaset yapılmaması gerektiğini söylüyoruz. Problem çıkaran değil, olan sıkıntıları çözme adına yerel yönetime talibiz. Geçmişte neler yapıldığına nelerin yapılamadığına unutturmadan bir seçim dönemi geçirilmesini istiyoruz.

MHP teşkilat mensupları olarak her zaman liderimizin yanında teşkilat ile beraber 2019 yerel seçimlerinde Cumhur ittifakının başarılı olması için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız. Kim başkan adayı olursa olsun bizim için önemli olan Bandırma’nın temel sorunlarını çözme yönünde projeler üretilmesidir. Başarmak için de inanmak gerekir. Allah’a şükürler olsun ki, inancımızda enerjimiz de tamdır. Bandırma’da seçimlerin belli saygı çerçevesinde ve hoşgörü ortamında yapılmasını öngörüyoruz. Allah’ın izniyle Bandırmalı hemşerilerimizin desteği ile Cumhur ittifakı hem bandırma’da hem de Balıkesir’de başarılı sonuçlara imza atacaktır. Tüm seçim bölgelerinde 2014 yılına oranla daha başarılı olup daha fazla sayıda belediye kazanılacaktır.”

Açıklamalarına Dünya’da ki gelişmelere vurgu yaparak devam eden MHP İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal “ Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey’in ifade ettiği gibi bizler önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben anlayışıyla siyaset yapmaya gayret ediyoruz. 2019 yılının ilk aylarında Suriye’de PKK/YPG ve DEAŞ’a yönelik süpürme hareketi yapacağız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ilelebet Anadolu coğrafyasında yaşaması için bu gibi mücadeleleri bıkmadan yılgınlığa düşmeden yapmak zorundayız.

Türk Milletinin Bin yıllık geçmişi ve geleneğinden taviz vermeden, mağdur ve mazlumların her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. “ dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın