Başkan Coşkun’dan esnaf ziyareti…

İYİ Parti Gönen İlçe Başkanı Fedai Coşkun,beraberinde Gönen yedek Belediye meclis üyesi işadamı Alaettin Kocabozacı ile birlikte esnaf ziyareti yaptı.

Başkan Coşkun ve Kocabozacı, Balya Caddesi’de işletmesi olan belediye meclis üyesi ve encümeni Eyüp Doğan’ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Coşkun, 31 Mart seçimlerinin ardından saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler seçimden seçime değil, yılın her günü çalışma ve vatandaşlarımız ile gönül birliği ruhuna sahibiz.Zira biz bu milletin içinden geldik.

Şehrimizin ekonomik temelini esnaflarımız oluşturuyor. Bu nedenle esnaflarımız baş tacıdır. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Bu bağlamda, İYİ Parti olarak üzerimize düşen her konuda esnafın yanında olmaya çalışıyoruz.

Esnaf ve sanatkâr kesiminin sayısal büyüklüğü dikkate alındığında, ülkemiz için hem ekonomik hem de toplumsal açıdan önem taşıyor. Esnaflarımız bölgesel kalkınmanın tetikçisidir. Memleket işi gönül işi diyerek çıktığımız bu yolsa Rabbim bizleri mahcup etmesin” ifadelerine yer verdi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın