BAŞKANLIK ‘’YÜREK’’ İSTER

Uzun zamandır Gönen’in kırsal mahallelerini, çarşısını ve esnafını tek tek gezerek, Gönen için hazırladığı etkili projeleri ve çalışma azmiyle kamuoyunun en yakından tanıdığı ve takdir ettiği isim SAİM OYGUCU oldu. Genel merkezin yaptığı tüm araştırmalarda da halkın istediği başkan profiline en çok uyan SAİM OYGUCU.

Ak Parti Gönen Belediye Başkan A. Adayı SAİM OYGUCU, gelişen teknolojiye ayak uyduran, sevilen, doğru bildiğinden taviz vermeyen, vizyon sahibi kişiliği ile dikkat çekiyor. Gönen’in sosyal ve kültürel özelliklerine hâkim olan OYGUCU, uzun zamandır halkın içinde mahalle mahalle, köy köy gezerek Gönen’in sorunları hakkında yerinde tespitlerde bulunarak,  bunların çözümü için projeler hazırlıyor. Gönen’in genel görünümünün güzelleştirilmesinden, istihdam olanaklarının arttırılmasına kadar geniş bir yelpazede onlarca farklı proje geliştiren OYGUCU, önemli olanın mevcudu korumak yerine kentimizi daha ileriye taşımak olduğuna dikkat çekiyor.

Halkın içinde, üretici bir zekaya sahip olan OYGUCU hedefinin “Zengin, fiziki şartları gelişmiş, insanları yüksek moralli YEŞİL GÖNEN” olduğunu belirterek, “Gönen’imizin mevcut kaynaklarının potansiyeli, kullanımının çok üstünde. Yeni yatırımcıların gelmesi, istihdamın artması, genç nüfusun şehrimizde kalması, üreticimizin imkânlarının iyileştirilmesi gerekiyor. Gönen’imizin kalkınması için geliştirdiğim projelerim zincirleme bir şekilde şehrimizin çehresini, ekonomisini etkileyecektir.” Diyor.

Ak Parti Gönen Belediye Başkan Adayı ve ardından 2019 Mart yerel seçimlerinde halkın takdiriyle belediye başkanı seçildiği takdirde geliştirdiği projelerini sırasıyla hayata geçireceğini belirten OYGUCU “Gönen’imizin gelişeceği ve kalkınacağı nitelikli projelerimiz hazır. Biz hazırız. Gönen’e en iyi şekilde hizmet sunmak istiyorum. Gönen halkı ile iç içe, Gönen’imizi bölgemizin en iyi ilçelerinden birisi yapmak istiyorum. Göç veren değil, göç alan; insanları mutlu bir ilçe hayal ediyorum. Bunu da seçildiğim takdirde halkımızla birlikte başaracağız. Başarılı bir belediye başkanı olmak ister vizyon ister, Gönen’e başarı ve kalkınma kazandıran belediye başkanı olma ise hem vizyon, hem Gönen’e büyük bir sevgi ve kocaman bir yürek ister. İşte ben bunlara sahibim. Gönen için çarpan kocaman bir yüreğim, Gönen’in tüm sorunlarını çözebilecek akılcı projelerim ve vizyonum var. Gönenli hemşerileimden gerekli desteği alacağıma inanıyorum.” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın