Beş Yıl Onlar İşletecekler..!

Dün Yapılan SS. Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yeni Hizmet Binasında Bulunan SALONES Düğün Salonunun İhalesini 16 Bin TL ‘ ye Sadi KUTLU & Serkan SATICI Aldı.

  1. Esnaf ve Sanaatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin yeni hizmet binası SALONES Düğün salonunda gerçekleştirilen şeffaf ihalesine şartnameye uyan 4 kişi katıldı.

Beytullah KANIK, Kadir SAVURAN, Sadi KUTLU ve Serhan APALAK’ın girdiği İhale 24 Temmuz günü saat: 14’te başladı ve kıyasıya süren ihalede rakam 15 Bin olduğunda Beytullah KANIK ihaleden çekildiğini açıkladı. Daha sonra da 15 Bin 600 TL ‘de Serhan APALAK’ın da ihaleden çekilmesinin ardından ihalede iki kişi Kadir SAVURAN ve Sadi KUTLU kaldılar.

En son olarak Sadi KUTLU2nun 16 Bin TL vermesinin ardından Kadir SAVURAN, Sadi KUTLU’yu tebrik ederek hayırlı olmasını diledi.

Gerçekleştirilenve Beş yılı kapsayan  ihale sonucunda ihaleyi kazan Sadi KUTLU ve ortağı Serkan SATICI ilk yıl 16 Bin TL öderken, önümüzdeki yıllarda TÜFE artşı baz alınarak kira artışını kabul etmiş oldular.

Bizlerde Gönen Gürses Ailesi olarak ihaleyi kazan Sadi KUTLU & Serkan SATICI’yı tebrik ediyor, kendilerine ve ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın