Bigadiç Bld.spor 6-0 Altınovaspor

Balıkesir Süper Amatör Lig’in 14.haftasında en farklı galibiyeti rakibi Altınovaspor karşısında fileleri 6 kez havalandıran Bigadiç Bld.spor elde etti.

Ligin 12.haftasını bay geçerek dinlenen Bigadiç Bld.spor; ligin 13.haftasında Havran deplasmanından, ligin 14.haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Altınovaspor karşısından 6’şar gollü üstünlüklerle ayrılarak hem en fazla gol atma yarışında hem de şampiyonluk yarışında Sındırgı Bld.spor’u takibe devam etti.

Bigadiç Bld.spor bu galibiyetle üst üste 7.galibiyetini alarak 29 puanla 2.sıradaki yerini korudu. Ligin 12.haftasında Reşadiyespor deplasmanından aldığı 3 puan ile puan cetvelinin dibinden kurtulan ligin en çok gol yiyen ünvanını sahip Altınovaspor ise üst üste 2.yenilgisini alarak 8 puanla 13.sırada yer aldı.

Saha: Bigadiç Sentetik

Hakemler: Soner Demiray, Tayfın Ataman, Yeliz Yıldız

Bigadiç Bld.spor: Yavuz Kur, Ali Emre Çoban, Samet Akar, Berkem Aşkan, Furkan Altınöz, Serhat Çay, Mert Güneş, Sertan Karakaya, Hasan Özcan, Alparslan Taşkıran, Kaan Türkçetin

Teknik Sorumlu : İsmail Aşkan

Altınovaspor: Bora Meriç, Cenker Uygan, Serdar Aşabakan, İbrahim Kızmaz, Emre Elagöz, Aykut Bora, Gökhan Alan, Şükrü Erkan Ünal, Eyüp Güler, Nidzhat Guliev, Can Mert Arışan 

Teknik Sorumlu : Mercan Baltalı

Goller: Dk.22,59 ve 68 Mert Güneş, Dk.34 Alparslan Dk.70 Hasan (P) Dk.82 Kaan Türkçetin (Bigadiç Bld.spor)

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın