BİR GÜNDE ÜÇ TOPLANTI

Gönen İlçe Kaymakamı Faruk Bekarlar Başkanlığında; Sabah Saat.10.00 da Şubat Ayı Muhtarlar Toplantısı, Saat.11.00’de Güvenlik Toplantısı, Öğleden Sonrada Sarıköy’de Halk Toplantısı Gerçekleştirildi.

Kaymakam Faruk Bekarlar  Başkanlığında, Mahalle Muhtarları ve kurum yetkililerinin katılımıyla şubat ayı “Muhtarlar Toplantısı” yapıldı.

Muhtarlara mahallelerinin ihtiyaç ve sorunlarını doğrudan ilgili kurum amirlerine iletme fırsatı verilen toplantı, bazı kurum amirlerinin kurumsal iş ve işlemler hakkında vatandaşlarımıza duyurulması gereken hususlara ilişkin bilgilendirme yapmasının ardından sona erdi.

Kurum amirleri, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla Kaymakam Faruk Bekarlar Başkanlığında aylık olarak gerçekleştirilen Güvenlik Toplantısı, İlçe Milli Eğitim Konferans Salonunda yapıldı.

Genel asayiş ve emniyet tedbirleri ile suç ve suçlularla mücadelede muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın üzerine düşen görevler konusunda hatırlatma yapılan toplantıda, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri’nin huzur ve güven ortamında gerçekleştirilmesi amacıyla alınacak tedbirler ile seçim öncesi ve seçim günü uyulması gereken kurallarla ilgili YSK Kararları ve diğer mevzuat hükümleri hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Şubat ayı Halk Toplantısı, Kaymakam Faruk Bekarlar Başkanlığında kurum amirleri, mahalle muhtarı ve vatandaşlarımızın katılımıyla Sarıköy Mahallesi Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda düzenlendi.
Toplantıda, vatandaşlarımızın sorun ve talepleri ile devletten beklentileri yerinde dinlenilmiş, iletilen sorunların çözümüne yönelik olarak atılması gereken adımlar değerlendirilmiştir.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın