BİR ve BERABER OLMALIYIZ..!

AK Parti Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı, İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden;  Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mutlu, Meclis Başkanı Nail Çalışkan ve Yönetimini Makamında Ziyaret Ettiler.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Cumhur İttifakının Gönen Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan AK Parti Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı , İlçe Başkanı Av. Merve Üncük İşgüden Gönen Ticaret Borsasında Borsa Başkanı İbrahim Mutlu ve Meclis Başkanı Nail Çalışkan ile Yönetimini ziyaret ettiler.

Ziyarette öne çıkan GÖNEN İçin kenetlenmek gerek oldu. Odabaşı, sözlerinin başında “sayın başkanlarım bizlere ALLAH böylesi bir kutsal görevi nasip etti. Bizler öncelikle STK larımızın önerilerini ve fikirlerini önemsiyoruz. Bunun için ilk ziyaretlerimizi sizlere yapmak istedik. Gönen’i mizin ihtiyaçlarını biliyoruz ve bilemediklerimizi sizlerle istişareler yaparak maddeler halinde kayıt altına almak istiyoruz. Bizim derdimiz GÖNEN ve Sevdamız GÖNEN. Bunun içinde, neler yapılması gerektiği konusunda sizlerinde önerilerini önemsiyoruz. Tarımın başkenti olan ilçemizi başta turizm olmak üzere tüm platformlarda ilk sıralara koymak amacımız” Dedi.

Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mutlu; ” Bizlerin her şeyden önce BİRLİĞE VE BERABERLİĞE ihtiyacımız var. Bizler kenetlenirsek GÖNEN oluruz. Gönen olarak sorunlarımızı sizlerle her zaman istişare yapmaya hazırız. BİR ve BERABER olursak bizi kimse yıkamaz” Dedi.

Odabaşı; ” ALLAH Bizlere böyle bir görevi nasip etti. Bir yıllık ilçe başkanlığımda yaptıklarımın daha fazlasını Balıkesir tek bayan ilçe başkanı olan Merve hanımın yapacağına inanıyorum. Sizlerden de destek bekliyorum” diye sözlerine ekledi.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın