Bisikletini al Sen de gel

Cumhuriyetimizin 96. Yılı Kutlama Programı Kapsamında; İlçe Protokolünün de Olduğu 7’den 70’e Yoğun Katılımın Yaşandığı BİSİKLET TURU Gerçekleştirildi.

Gönen İlçe Kaymakamı Arslan Yurt, CHP İlçe Başkanı Ünsal Acar, MHP İlçe Başkanı Hasan Akgün, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yılmaz, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hüseyin Demirtaş, Siyasi Partilerin Meclis Üyeleri, Öğretmenler ve Öğrenciler ile birlikte 7’den 70’e Binlerce Gönenli BİSİKLETURU’na katılım gösterdiler.

Gönen Anadolu Lisesi önünden saat 14’te başlayan Tur’da Balya Caddesi, Işık Caddesi, Atatürk Caddesi, Şehit Fehmi Ercan Caddesi, Gönen-Biga Karayolu’nun ardından YSE Kavşağından Çevre Yoluna oradan da Hüseyin Tümer Caddesi takip edildi, Kaplıcalar Caddesine giren Bisiklet severler Yıldız Meydan da Tur’u tamamladılar.

Gönen Belediye Başaklığınca katılımcılara; Plav Ayran ikram edilirken, Gönen Kızılay Temsilciliği tarafından da su ikram edildi.

Cumhuriyetizin 96. Yıkı kutlamaları bugün saat: 13’te Hükümet  Meydanında Atatürk Anıtına Çelenk Sunumu, Yarın saat: 10-30’da Kaymakamlık Makamında Bayram Tebrikatı, Saat: 11’de Bayram Töreni Yıldız Meydanı, Akşam saat: 20’de Cumhuriyet Meydanından başlayacağı ve Yıldız Meydanında tamamlanacak Fener Alayı ve ardından da Cumhuriyet Konseri gerçekleştirilecek.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın