BİZ BU İŞİ BAŞARACAĞIZ..!

İlçe Kaymakamımız Arslan YURT , Dernek Başkanı Hüseyin ŞENER’in Üstün Gayretleri ve İşadamlarımızın Destekleri ile Hayal Olmaktan Çıkan Uygulamalı Bilimler Fakültesine TEZMAN HOLDİNG Seljel Sanayii Yönetim Kurulu Başkanı Erol TEZMAN’dan 600 Bin TL’lik Destek Geldi.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi yapımını üstlenen Gönen Eğitim Kurumları Kurma ve Eğitimi Geliştirme Derneği başta İlçe Kaymakamımız Arslan Yurt , dernek başkanı Hüseyin Şener ile Gönen Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Mutlu’nun üstün gayretleri ile hayal olmaktan çıkan ilçemize dört (4) yıllık fakülte yapımı icraat noktasına geldi.

Yıllarca özlemini duyduğumuz ve her platformda keşke yapılsa dediğimiz 4 yıllık fakültenin projesiş ve zemin etüdleri tamamlandı temellerinin atılması beklenmekte.

Dün ilçe kaymakamlık makamında Tezman Holding Seljel Yönetim Kurulu Başkanı Erol Tezman Gönen Ömer Seyfettin Uygulamalı Bilimler Fakültesi yapımı için 600 Bin TL’lik bağış çekini ilçe Kaymakamımız Arslan Yurt ve Dernek Başkanı Hüseyin Şener’e takdim etti.

Erol Tezman; ” 1986 yılından beri Gönen ilçesinde yatırımlarım var. Uzun yıllardır zikrettiğim Gönen’e fakülte hayalini gerçekleştiren siz değerli Kaymakamımıza, Dernek Başkanımıza ve emeği geçen tüm işadamlarıomıza şükranlarımı sunarım. Bu yaptığımız yardım bir başlangıç peyder pey bu yardımlarımızın devamı gelecektir. Eğer Gönen’de yatırımlar yapıp kazanıyorsak Gönen’e de katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaymakam Yurt; ” Bizlere yardımlarını esirgemeyen siz değerli işadamlarımızdan ALLAH razı olsun. Sizlerin destekleri bizlere güç veriyor. İnanın Fakülte yapımı için başlattığımız çalışmalar zaman zaman rüyalarıma bile girmekte. Başta Gönen Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Mutlu ve diğer işadamlarmızın destekleri bizlere pozitif bir enerji v ermektedir” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın