BİZ BU YOLA DAVA UĞRUNA ÇIKTIK

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu; Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı’ya Destek Amacıyla Gönen’e Bir Ziyaret Gerçekleştirdi. Kafaoğlu; ” Biz Bu Yola Dava Uğruna Çıktık” Dedi.

Kafaoğlu; “Mesele Beka Meselesi, 2002 Yılından Bu Yana AK Partiye Gönül Vermiş Herkezi Kucaklamalısınız. Kimse Küsmemelidir. MHP’li ve AK Partili Herkezin Oyuna Talibiz” Dedi.

İlk olarak AK Parti Gönen İlçe Başkanlığına Ziyaret gerçekleştiren Kafaoğlu, burada partililere hitap etti.

Kafaoğlu; ” Dedikoduyu bir tarafa bırakmalıyız. Kişilere takılıp kalmayın. Kusurlarımıza rağmen birbirimizi sevmeliyiz. Balıkesir’de Yücel Yılmaz, Gönen’de Erdinç Odabaşı’nın AK Parti bayrağını daha yükseklere taşıyacağına inancım sonsuz. Gönen’i heyecanlı görüyorum. Gönen’i hazır görüyorum. Yücel Kardeşime ve Erdinç kardeşime benim ve sizlerin desteği tam olmalı. Mesele beka meselesi, bu yüzden bizim alacağımız her oy genel başkanımızın elini güçlendirecektir” Dedi.

Daha sonra Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, AK Parti Gönen İlçe Başkanı Merve Üncük İşgüden, Cumhur İttifakı Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı, MHP Gönen İlçe Başkanı Hasan Akgün, AK Parti Gönen İlçe Kadın Kolları Başkanı Firdevs Tümen ve AK Parti Yönetim Kurulu üyeleri Kapalı Pazaryerine ziyaret gerçekleştirdiler.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın