Borsa Üreticinin Yanında

Borsa Üyelerine Vermiş Olduğu Hizmetlerini Her Geçen Geliştirmekte. Gönen Ticaret Borsası Laboratuvarında Çeltik ve Ekmeklik Buğday Ürünlerinde Yetkili Sınıflandırma Hizmeti ve  Kanola, Arpa, Çavdar, Mısır, Soya, Yulaf Ürünlerinin Analizleri Dünya Standartlarında Geçerliliği Olan PERTEN Marka Hızlı Kit Hububat Analizatörü ile Yapılmaktadır.

Bölgenin en modern Borsa hizmet binasını kazandıran Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu  bölge üreticisine hizmet üretmeye devam ediyor.

Borsa Laboravuranıda yer alan ve Dünya Standartlarında olan PERTEN Marka hızlı kit hububat Analizatörü ve ZACCARİA Marka Çeltik Randıman Makinesi üyelerine ve bölge çiftçilerine hizmet vermektedir.

Ayrıca; Laboravura analize gelen ürünlerin numunelerini almak için otomatik numune alma sondası kullanılmaktadır.

Gönen Ticaret Borsası Laboratuvarında görev yapan Gıda Mühendisi Fevzi ŞEN ve Ziraat Mühendisi Sevcan AKÇALI , gerekli olan eğitimlerini bitirmiş olup bölge üreticisine hizmetin en iyisini sunmaktadırlar.

Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim MUTLU; ” Bölge üreticlerine ve üyelerimize en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. En son teknoloji ve Dünya standartlarındaki makinaların kullanıldığı Borsa Laboratuvarımızda hizmet etmekteyiz. Üreticilerimizin Çeltik, Ekmeklik Buğday, Arpa, Çavdar, Kanola, Mısır ;soya , Yulaf gibi ürünlerinin her türlü analizleri yapılmaktadır” Dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın