Borsa’dan “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim MUTLU, Meclis Başkanı Nail ÇALIŞKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri; İlçemizde Görevine Başlayan Kaymakam Arslan YURT’a “Hayırlı Olsun” Ziyareti.

Gönen İlçe Kaymakamlığına atanan Arslan YURT’a Görevine başladığı ilk günden itibaren, STK’lardan ve siyasilerden hayırlı olsun ziyaretleri aralıksız sürüyor.

İlçemizin Kurtuluşu olan 6 Eylül tarihi itibariyle göreve başlayan İlçe Kaymakamı Arslan YURT’a sivil toplum örgütlerinden, siyasilerden ve derneklerden “hayırlı olsun” ziyaretleri devam ederken, dün de kendisini Gönen Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim MUTLU, Meclis Başkanı Nail ÇALIŞKAN ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret ettiler.

Kaymakam YURT; ” İlçemiz Gönen’i her geçen gün daha iyi tanıyorum. Türkiye’yi doyuran il Balıkesir ve Tarımın ve Hayvancılığın da kalbi Gönen. Turizmi, Hayvancılığı ve tabii ki Tarımın önem arzettiği Gönen2de Ticaret Borsamızın yeri başka. Sizlerin bu nazik ziyaretlerinizden ötürü her birinize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın
Facebook
Instagram
Twitter
Bülten Üyeliği