ÇALIŞMALARIYLA HALKIN TAKDİRİNİ KAZANDI

3 yıllık başkanlığı döneminde arıtmanın tamamlanmasını, doğalgazın bağlanmasını sağlarken sanayi bölgesinin 3 bin 300 dönüm de büyümesi için Sanayi Bakanlığı nezdinde girişimleri başlatan Gönen Deri OSB Başkanı Yusuf Çetinkaya, Pandemi döneminde de  OSB’ye yatırımcının gelmesini sağladı. Salgının deri sektörünü vurmasına rağmen  Çetinkaya, Gönen için elzem önem taşıyan fakülte bina inşaatına için Gönen Deri OSB olarak 500 Bin TL bağışta bulunarak duyarlı tavrıyla Gönen halkının takdirini kazandı. 

2018 yılından beri Gönen Deri Karma İhtisas Organize Sanayi Başkanlığı görevini sürdüren Yusuf Çetinkaya; 3 yıllık başkanlığı döneminde OSB’de arıtmanın tamamlanıp, tabakhanedeki fabrikaların taşınma sürecinin başlamasına vesile olurken, Deri OSB’deki yatırımcıları da katkı payı ödemeden doğalgazla buluşmasını sağlayarak yatırımcının çıkarını gözetti.

Gönen Deri Organize Sanayi Bölgesine 3 bin 300 dönüm daha yeni bir sanayi alanı kazandırmak amacıyla Sanayi Bakanlığı nezdinde girişimlerde bulunan Çetinkaya,  Gönen halkının yıllardır özlemini çektiği fakülte için de OSB olarak 500 bin TL bağışta bulunarak Gönen halkının takdirini ve sevgisini kazandı.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın