CHP GÖNEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI İBRAHİM PALAZ: ADAYLIĞIM DEVAM EDİYOR

Son Günlerde Hakkında Çıkartılan; Adaylıktan Çekilecekmiş Söylentilerine Son Noktayı PALAZ Koydu; ” Cumhuriyet Halk Partisi Gönen Belediye Başkan Adaylığım Devam Ediyor” Dedi.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın’ın adaylıktan çekilme süreci ile birlikte ilçemizde bir çok söylemler konuşulmaya başlandı, hatta sosyal medya üzerinden yazıldı. İl ile birlikte ilçelerde de adayların çekileceği hakkında.Tüm bunlara son noktayı CHP Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz koydu.

PALAZ; ” Genel Merkezimiz tarafından gerçekleştirilen ittifak sürecine dayalı olarak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız, Hemşehrimiz Ahmet Akın’ın adaylığı çekildi. Tüm bu süreçteki gelişmeleri yakınen takip ettik. Benim Gönen Belediye Başkan Adaylığım devam ediyor. Çalışmalarımıza vakit kaybetmeden devam edeceğiz. Sayın Vekilimiz Ahmet Akın ile yapmış olduğum görüşmelerde , seçime kadar her gün şahsıma destek olacağını bildirdi. Teşkilatımızın tüm bireylerinden tek istediğim; kulaktan duyma, sosyal medyada yazma asparagaz haberleri kaile almasınlar. Benim adaylığım devam ediyor. Tüm Gönen’li hemşerilerimden desteklerini bekliyorum” Dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın