CUMHUR İTTİFAKI BULUŞTU

31 Mart Yerel Seçimlerine Cumhur İttifakı Çatısı altında girecek olan AK Parti ve MHP Bandırma’da ilk resmi buluşmasını  gerçekleştirdi.

Cumhur İttifakı’nın Bandırma Belediye Başkan adayı Alp Bostancı, AK Parti Bandırma İlçe Başkan Vekili Mehmet Doğan ve Kadın Kolları Başkanı Zeynep Özgün ile birlikte  Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Ziyarette MHP Bandırma İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal ve Yönetim Kurulu hazır bulundu.

BANDIRMA’YI 10 YILLIK FETRET DEVRİNDEN KURTARACAĞIZ

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı MHP’ne ziyarette yaptığı açıklamada; ” Bandırma’da 10 yıldır hüküm süren bir fetret devri var. Bunu bitireceğiz. Bunun yanı sıra Bandırma’nın ve Bandırma halkının bazı gerçekleri de var. Bandırma’lı özgürlüğüne, giyimine kuşamına, müziğine, sosyal hayatına karışılmasından hoşlanmaz. Bizim asla ve asla bunlarla ilgili bir tasarrufumuz olmadı olmayacak. Ama Bandırma artık tek gecelik sanatçılar ömrünü geçirmemeli. Hizmet almalı. Bandırma’nı ihtiyaçlarını biliyoruz. Yakın süreçte projelerimizle, fikirlerimizle hem partililerimizin hem de tüm Bandırma’da yaşayan vatandaşlarımızın karşısında olacağız” dedi.

MHP’LİLER İLE TOPLANTI YAPMAK İSTERİM

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Alp Bostancı, Genel Başkanların anlaşmaları üzerine AK Parti ve MHP’nin 24 Haziran seçimlerinde olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de Cumhur İttifakı olarak katılacağını anımsatarak; ” Ben Bandırma’daki Milliyetçi Hareket Partililerle bir sohbet toplantısında buluşmak istiyorum. Beni tanımayanlar olabilir. Projelerimize, fikirlerimize katkıda bulunacaklar olabilir” dedi.

BAKKAL, ADAYIMIZ ALP BOSTANCI

MHP Bandırma İlçe Başkanı Yurttaş Bakkal ise ziyarette yaptığı kısa konuşmada , ” Biz 31 Mart Yerel Seçimlerinde gerçekleştireceğimiz seçim çalışmalarında Cumhur İttifakı olarak Bandırma Belediye Başkan adayımızın Alp Bostancı olduğunu, MHP’yi Belediye’de  daha güçlü görmek isteyen vatandaşlarımızın da belediye meclisinde MHP’ye oy vermeleri gerektiğini ifade edeceğiz” dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın