CUMHUR İTTİFAKININ GÖNEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ERDİNÇ ODABAŞI’YA YOĞUN İLGİ

Cumhur İttifakının Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı ve Beraberindeki AK Parti İlçe Başkanı Merve Üncük İşgüden, Kadın Kolları Başkanı Firdevs Tümen; Önceki Akşam Gerçekleştirdikleri Mahalle Ziyaretlerinde, Yoğun İlgi İle Karşılandılar.

31 Mart yerel seçimlerine 52 gün kala herkeslerin merak ettiği iktidar ve muhalefet partilerinin meclis listeleri olurken, Cumhur İttifakı Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Önceki akşam gerçekleştirdikleri Körpeağaç, Havutça, Gebeçınar ve Ayvalıdere Mahallesi ziyaretlerinde, mahalle sakinleri Odabaşı ve beraberindekilere yoğun ilgi gösterdiler. Vatandaşlar, Odabaşı’ndan bu güne kadar kendilerine verilen sözlerin ne şekilde çözüme ulaşacağı ve vakit ne olacağı oldu.

Odabaşı; ” Gayesi Hizmet Olanın Yardımcısı ALLAH’tır. Rabbim bizlere Belediye Başkanlığı görevini nasip ederse,sizlerle birlikte mahallelerimizin sorunları hakkında karşılıklı istişareler gerçekleştirerek, kısa,orta ve uzun vade’de çözümler geliştireceğiz. Bizler samimiyiz. Sizlerin karşısına seçimden seçime gelen değil, her zaman sizlerin yanında olan olacağız. TEVAZU,SAMİMİYET ve GAYRET ile sizlere hizmet etmeye talibiz. Laf üreten değil, icraat yapan olacağız” Dedi.

“Halkımızın sorunlarını biliyoruz. Yapılacaklar konusunda projelerimizi çok yakında açıklayacağız. Yapacaklarımızı da halkımızla ortaklaşa karar alarak gerçekleştireceğiz”

Odabaşı; ” Vatandaşlarımızın bizlere göstermiş olduğu teveccühe ve güvene karşılık olarak insanlarımızın mutluluğu ve şehrimizin hak ettiği değere ulaşabilmesi adına hiç durmadan yorulmadan hizmet etmeye devam edeceğiz” Dedi.

 

 

 

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın