CUMHURBAŞKANIMIZ Hangi Aday Adayını İşaret Ederse Onunla GÖNEN..!

AK Parti Gönen Belediye Başkan Aday Adayı Erdinç ODABAŞI ; ” Umutları Yeşertmek, Hayalleri Gerçekleştirmek, Ben Değil Biz Olmak Gönen’e Sözümüz Olsun” Dedi.

2019 Yılı 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Yerel Seçimleri öncesinde ilçemizde yaşanan aday kim olacak sorusu ön plana çıkarken, Aday adayı Erdinç Odabaşı ile görüştük.

ODABAŞI; “Son günlerde hakkımda ve diğer aday adayı olan tüm arkadaşlarım hakkında söylenenler beni derinden üzmüştür. Benim sevdam GÖNEN, ben bu inançla yola çıktım. Olur veya olmaz, tek söyleyebileceğim her şeyde bir HAYR vardır. Meyve veren ağaç taşlanır, Çamur at izi kalsın, GÖNEN bize kalsın , artık bunlardan ve buna benzer şeylerden vazgeçelim. Gelin birlik olalım ve hep birlikte GÖNEN olalım. Eğer ilçemizdeki yaşayan vatandaşlarımızın refah düzeylerini yükseltmek ve daha yaşanır bir yer olsun diyorsak kenetlenelim” Dedi.

PEKİ SÜREÇ NE KADAR UZAR?

ODABAŞI; ” Liderimiz,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından bu güne kadar 75 il’in belediye başkan adayı açıklandı ve 6 il kaldı. İlçeler konusunda çalışmalar sürdürüldüğünü biliyorum. Yakın zamanda süreç ile alakalı çalışmaların sonuç vereceğine inanıyorum. Cumhurbaşkanımız hangi aday adayını işaret ederse onunla birlikte GÖNEN için çalışmaya hazırım. Görev yaptığım bir yıl içerisinde her kesimden vatandaşımızın yanında olmaya çalıştım, bizden olanlar veya olmayanlar diye ayırt etmedim. Bu inançla; RABBİM görev yapmayı nasip ederse, aynı inanç ve düsturla hareket edeceğim” Dedi

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın