DERNEKTEN TİYATRO ETKİNLİĞİ

Gönen Sevdalıları Derneğinden; Dizi ve Sinema Sanatçılarından Oluşan Ekipten  “UYMAZCI” İsimli Tiyatro Etkinliği.

Dernek Başkanı Av. Aliihsan Köstenoğlu;” Gönen sevdalıları derneği olarak tiyatro etkinliği düzenledik. Ankara sanat tiyatrosu oyuncularından Hakan Salınmış’ın başrolünü oynadığı UYMAZCI- Sinoplu Diogenes isimli tiyatro oyunu 21 Aralık Cuma günü Saat 19:30 ‘da Belediye kültür merkezinde( Gülez sinema salonu) sahnelenecektir. Bilet fiyatları 30 TL olup Gönen sevdalıları derneği – Kırmızı beyaz alışveriş merkezi ve 0532 334 8947 nolu telefon ile iletişime geçilerek temin edilebilir.

Hakan salınmış Vatanım Sensin ( Eşref Paşa), Aslan Ailem ( Vedat Baba), Mühteşem Yüzyıl Kösem (lala Mehmet paşa), Çocuklar Duymasın (Bora), Aileye ( hadi), ;Ferhunde Hanımlar(Mehmet) dizilerinde son olarakta Hedefim Sensin sinema filminde temel kaptan rollerini canlandırmış önemli dizi ve sinema filmi oyuncularındandır.

Son zamanlarda Gönenimiz önemli tiyatro sanatçıları ve oyunları geliyor. Bu Gönen için, Gönen’in tanıtımı için önemli bir fırsat. Gönende sinema yok, tiyatro yok,  sosyal etkinlik yok diye şikayet edenlere “ İşte tiyatro, hadi gel” diyoruz. Tüm sevenleri bekliyoruz” Dedi.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın