DP GENEL BAŞKANI GÜLTEKİN UYSAL GÖNEN’DE- DP GÖNEN’DE UYSAL İLE ŞAHLANDI

DP Genel Başkanı – Milletvekili Gültekin Uysal; Gönen’de Seçim Lokali Açılışına Katıldı, Halka Hitap Etti, STK’lara Ziyaretler Gerçekleştirdi. Yıllar Sonra Gönen’de Kırat Uysal’la Şahlandı.

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Gönen ilçesinde partisinin seçim bürosu açılışına katıldı.Açılışa Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal,DP Gönen Belediye Başkan Adayı Yılmaz Akıncı,AK Parti Gönen İlçe Başkanı Av.Merve Üncük,AK Parti-MHP Cumhur İtitfakı Gönen Belediye Başkan Adayı Erdinç Odabaşı,CHP-İYİ Parti Millet İtitifakı Gönen Belediye Başkan Adayı İbrahim Palaz,CHP Gönen İlçe Başkanı Ünsal Acar,Demokrat partililer ve Gönen Halkı katıldı.

Uysal be beraberindeki Partililer ilk olarak Gönen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Selvi ve Yönetimini ziyaret etti.

İkinci adresi Gönen Ticaret Borsasına oldu. Uysal’ı burada Gönen Ticaret Borsası Meclis Başkanı Nail Çalışkan ile Borsa Yöneticileri karşıladılar.

Uysal son olarak Gönen Ziraat Odası Başkanı Necati Özkurt’u makamında ziyaret etti. Özkurt DP Genel Başkanı Gületin Uysal’a üzerinde Ziraat Odasının logosunun bulunduğu köstekli saat hediye etti.

Uysal Gönen’den memnun ayrıldı. Uysal’ın bu ziyaretlerinde Balıkesir DP.İl Başkanı Tamer Alver, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tuğba Güner ile DYP ve DP yıllarca İl Başkanlığı Yapmış Olan Erol Taşkesen, Haydar Altıntaş ile çok sayıda partili bulundu.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın