DURMAK BİLMİYOR..!

Kalfaköy Yardımlaşma Dayanışma ve Güzelleştirme Dernek Başkanı Ercan TAŞÇI, Gecesini Gündüzüne Katarak  Çalışmalarını Sürdürüyor.

Genç, Dinamik ve Başarılı dernek başkanı Taşçı, bu güne kadar köy halkının yararına bir çok projenin altına imzasını attı. Bununla da yetinmedi, köydeki vatandaşların yararına çalışmalarını sürdürmeye devam etti. Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yapmış oldukları hizmetlerde, bir çok derneğe örnek oldular.

Son olarak, mahalle sakinlerinin yararına kış aylarında hava almak amaçlı kullanılmak üzere balkon olan kısma bıranda yaptırdılar.

Başarılı çalışmalarını taçlandırmak adına 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde köy muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

Başarıların sırrını birlik ve beraberlik içersinde yapmış oldukları hizmetlere bağlayan Ercan Taşçı; ” Dernek yönetimine geldiğimiz günden itibaren tek amacımız köyümüz halkının yararına hizmet etmek oldu. Bunu da uyum içerisinde gerçekleştirdik. Bizlere yardımlarını ve desteklerini esirgemeyen büyüklerime, küçüklerime sonsuz şükranlarımı sunarım. Umarım yaptıklarımız uzun süre anılacaktır. Bundan sonraki hedefim 31 Mart 2019 Tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde köyüme muhtar adayı olmaktır. Tüm köy halkımın desteklerini bekliyorum. ALLAH Bize bu görevi nasip ederse, şimdiden söz veriyorum, köy halkımın yararına çalışmalarımı sürdürmeye devam edeceğim” Dedi.

Bizlerde Gönen Gürses Gazetesi olarak genç kardeşime bundan sonraki hedeflerinde başarılar diliyoruz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın