ERDEK ZİRAAT ODASI’NDA ÖZGÖR GÜVEN TAZELEDİ

Erdek Ziraat Odası’nın 1 Şubat Cuma günü Erdek Öğretmen Evi’nde yapılan genel kurulu’nda Başkan Haluk Özgör tek liste ile girdiği yarışta güven tazeledi.

9550 üyesi bulunan Erdek Ziraat Odası’nın Erdek Öğretmen Evi’nde yapılan genel kurulu’nda Divan Başkanlığı’na Mustafa Karakuş seçilirken, Divan Üyeliklerine ise Mahmut Canbaz ve Mahmut Kaplan seçildi.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam eden genel kurulda konuşan Erdek Ziraat Odası Başkanı Haluk Özgör, 4 yıllık faaliyetlerini özetledi. Özgör, göreve geldiklerinde kullanımı güç durumda olan binalarından yeni bir yere taşındıklarını ve Erdek Ziraat Odası’na yakışan ve kolay bulunabilir bir mekana taşındıklarını ifade etti. Özgör ayrıca eski yerlerinin de tamiratını yaparak kiraya verdiklerini ifade etti. Özgör göreve geldiklerinden bugüne kadar Erdek Ziraat Odası üyelerinin zor zamanlarında yanlarında olduklarını ve sorunları çözüme kavuşturarak çiftçilerin içinde bulundukları zor durumlarda Oda olarak maddi ve manevi desteklerle her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Özgör’ün konuşması ardından oylamaya geçildi.

Odanın 28 delegesinden 25’i seçimlere katılırken, açıklanan neticeye göre Haluk Özgör’ün 25 oyun tamamını alarak yeniden Başkan olarak seçildiği ifade edildi.

 

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın