Esnafın Bayrak Sevgisi

Gönen İlçesi Malkoç Mahallesinde Kahvehane İşleten Salim Karakaş; Tüm Resmi Bayramlarda Donattığı Bayraklarla herkesin takdirini kazanıyor.

Bayrak sevgisi benim için önemlidir, diyen Karakaş; ” kırmızı rengini şehitlerimizin kanından alan Türk bayrağı ulusumuz için en kutsal en şerefli değerlerden bir tanesidir. Bayrak bir milletin bağımsızlık sembolüdür. Bir ulusun bayrağı gök yüzünda dalgalandığı sürece bu o ulusun hiçbir boyunduruk altında bulunmadığını gösterir. Bu gün 30 Ağustos Zafer Bayramı. Zafer Bayramı, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Mustafa Kemal’in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz’u anmak için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde her yıl 30 Ağustos günü kutlanan resmi, ulusal bir bayramıdır.Her bayramda işletmemizin önünü bayraklarla donatıyor ve donatmaya devam edeceğiz” Dedi.

Bu Esnafın Bayrak Sevgisi Ayakta Alkışlanır

Gönen İlçesinin tanınan esnaflarından olan KARAKAŞLAR Kahvesi işletmecisi her resmi bayramda işletmenin önüne bayraklarla donatması başta esnaf komşuları olmak üzere tüm ilçede takdirle karşılanmakta.

Bizlerde Gönen Gürses Gazetesi olarak, Karakaşlar işletmesinin sahiplerini kutluyor ve ayakta alkışlıyoruz.

Bu Haberi Sosyal Medya'da Paylaşın